2.kolo PLAYOFF SAHL

2.kolo PLAYOFF SAHL - zhodnotenie kola: Zápas č.1 medzi Drinken Barons a Foxxy bol vyrovnaný 1:1 až do 40 minúty. Po hrubej individuálnej chybe v obrane Drinken Barons sa dostali do vedenia hráči Foxxy gólom Dominika Glevaňáka. Od tohto momentu už hrali Drinken Barons vabank, odvolali brankára avšak dostali ďalšie 3 góly a bolo rozhodnuté. Prvým finalistom sa stali hráči Foxxy. V druhom zápase to bol od začiatku zápas v réžii HK Sp. Štvrtok. Po 35 minútach na tabuli svietil stav 1:4 pre HK Sp. Štvrtok a zdalo sa, že je rozhodnuté. Opak bol však pravdou Direct real pridal, hráči dobre napádali obráncov  a Direct real dokázal vyrovnať na 4:4. Začal sa boj ,nervozita stúpala ale pár minúť pred koncom dokázal dať víťazný gól Róbert Olejník. V zápase  rozhodovali výkony výborných brankárov a rozhodovali malé chyby. Druhým finalistom sa stali hráči HK Spišský Štvrtok a teda na budúci týždeň nás čaká pravdepodobne veľmi rovnané finále. Let’s Go Fair Play Game