NEW TEAM BANDA VŠIVAVÁ

!!! NEW TEAM BANDA VŠIVAVÁ !!!

Pred týždňom sme Vám predstavili prvé nové mužstvo, dnes si predstavíme ďalšie nové mužstvo a to team BANDA VŠIVAVÁ , ktoré má rovnako smelé plány s ambíciou zabojovať o medaile. Na niekoľko otázok nám odpovedal kapitán Lukáš MAREK !

Q&A:

Otázky na kapitána ?

Q: Ďalším novým mužstvom v SAHL bude team BANDA VŠIVAVÁ, chceli by sme sa aj teba opýtať s akými ambíciami idete do našej ligy ?

A: O ambíciach by som ani tak veľmi nehovoril, nakoľko sme mladé mužstvo a postupne sa spoznávame, zohrávame. Každý z nás sa túži zlepšiť a na to je potrebná súťaž, kde si každý najlepšie nastaví pred seba zrkadlo...

Q: Súpiska bola odovzdaná a podľa menoslovu je to kombinácia mladších, ale aj skúsenejších amatérskych hráčov. Je Vaše mužstvo pripravené v prvej sezóne SAHL zabojovať aj o nejakú medailu ?

A: Ako som spomenul v odpovedi predošlej otázky o ambícii na zisk medaily je ťažko čo i len polemizovať i keď každého z mužstva by však takýto, pre nás, cenný kov určite potešil. (Usmievam sa pri odpovedi).

Q: Niektorí hráči tvojej súpisky už hrali SAHL a boli aj celkom úspešný, prečo ste sa rozhodli prihlásiť mužstvo do Spišskej Novej Vsi ?

A: Nemám vedomosť o tom, že niekto od nás už hral SAHL. Prihlásili sme sa, pretože sa nám páčili podmienky súťaže a zároveň sme chceli využiť možnosť vyskúšať trošku vyššie nároky na hru, disciplínu, tímovosť a v neposlednom rade sebaovládanie.

Q: Banda Všivavá môže byť zvýšiť konkurenciu ligy a priniesť nový vietor, čo si o tom myslíš ?

A: Určite by som bol osobne za mužstvo nadšený, ak by sme boli označený za konkurenčne schopného protivníka. To už nám, ale reálne ukážu naše oddreté súboje s odovzdaným srdiečkom na lade.

Tešíme sa spolu s Vami na nové výzvy a držíme Vám palce v našej súťaži. Banda Všivavá má zaujímavý názov ale určite nikomu nedajú nič zadarmo !

Ďakujeme za rozhovor !

Vitajte v SAHL !

@banda_vsivava

@sahl_hockey

2013-2025

www.sahl.sk


logo-banda.jpg